מי רשאי לקבל דרכון גרמני?

כיום ישראלים רבים פונים לקבלת דרכונים אירופאים ממדינות זרות. וזאת משום שההטבות לבעלי דרכונים כאלו הן רבות. מבין המדינות המובילות ניתן למצוא את גרמניה.

דרכון גרמני נחשב לדרכון אירופאי לכל דבר, והוא מקנא זכויות מעולות כמו ביניהן מגורים בכל אחת ממדינות אירופה, הנחות משמעותיות באוניברסיטאות השונות וכו'. בגרמניה דרכון אירופאי ניתן על פי אזרחות ההורים. הורים שנולדו בגרמניה מזכים את ילידיהם בדרכון. ישראלים רבים ממוצא גרמני מוציאים דרכון גרמני על מנת לקבל את ההטבות השונות.

 

הוצאת דרכון גרמני

החל משנת 1975, צאצא להורים שאחד מהם לפחות ולא בהכרח שניהם היה בעל אזרחות גרמנית, יוכל לקבל אזרחות גרמנית ודרכון. עליכם להגיש בקשה לשגרירות ישראל בגרמניה. יש לקחת בחשבון שבקשה שכזו יכולה לקחת עד לשנתיים לאישור. אך ללא ספק אלו שנתיים שמומלץ בהחלט לחכות, מאחר ואם תקבלו את הדרכון, ההטבות שלכם באירופה יהיו גדולות. אם אתם ילדים להורים בעלי מוצא גרמני, או לפחות הורה אחד, שהחזיק באזרחות גרמנית, אתם יכולים להוציא דרכון, הגישו עכשיו בקשה ותוכלו ליהנות מהטבות מעולות בעתיד.

 

זה הזמן לחופשות סקי באיטליה

איטליה היא ללא ספק אחת המדינות המעניינות והיפות בעולם. בעלת נופים מדהימים, ערים רומנטיות ויפות, מבנים ישנים לצד מבנים מודרניים, היסטוריה רבה, פיצות מקוריות ומעולות, פסטות איכותיות, מסעדות יוקרה והרבה חוויות. אך מלבד כל אלו, איטליה היא אחת המדינות הפופולאריות ביותר בחורף לחופשות סקי. חופשות סקי באיטליה הן מהחופשות הטובות ביותר, בין מגוון רחב של מסלולי סקי איכותיים במגוון רחב של אתרי סקי איכותיים, תוכלו למצוא מסלולים למתחילים ולמקצועיים שמחפשים הרבה אתגר. כל זאת לצד נופים עוצרי נשימה של עיירות הסקי של איטליה, וכמובן, הרבה אוכל איטלקי איכותי וטוב. חופשות הסקי מתאימות לכל אחד, בין אם חופשה זוגית, חופשה לכל המשפחה, או חופשת ספורט אתגרי לחובבי הסקי. האתרים באיטליה מתוחזקים היטב, ומציעים מגוון רחב של מסלולי סקי מהנים לכל אחד.

אתרים מומלצים לסקי באיטליה

איטליה כוללת מגוון רחב של אתרי סקי, וכאן נציין עבורכם את אתרי הסקי המומלצים ביותר לחופשות סקי באיטליה. האתרים מתחלקים ל2 שרשרות הרים מרכזיות. הרי האלפים – שהם החלק הצפון מערבי של איטליה, וגובלים עם צרפת ושוויץ, והדולומיטים – שהם החלק הצפון מרכז ומזרח של איטליה. הם גובלים עם אוסטריה וסלובניה. בהרי האלפים אתר שמאוד מומלץ הוא צ'רויניה. צ'רויניה היא עיירה אלגנטית ומדהימה ביופייה, והיא שוכנת בצפון מערב איטליה. מסלולי הגלישה שלה נעים בין 1,500 ל3,500 ק"מ והיא מכילה כ-120 מסלולי סקי מדהימים. עיירה נוספת מומלצת המוצב בלב האלפים האיטלקיים היא ססטריאר. היא נבנתה כעיירת סקי והיא מכילה מערכת משוכללת לשלג מלאכותי, או תותחי שלג אם תעדיפו לכנות אותם כך. האתר כולל כ-400 ק"מ של מסלולי סקי מעולים, ו65% אחוז מהם הם מסלולים אדומים, שהם מסלולים בינוניים ולגולשים המקצועיים יותר בתחום. בנוסף תוכלו למצוא במרכז העיירה מגוון רחב של ברים, פאבים ומסעדות. בדולומיטיים בצידה השני של איטליה, האתר המומלץ ביותר הוא סלה רונדה. סלה רונדה היא שרשרת הרים מדהימה ביותר, שמכילה עיירות סקי מעולות ביותר. אתרי הסקי שלה מגוונים ביותר ומציעים מגוון רחב של מסלולים מעניינים, לצד יופי מדהים ביותר. סלה רונדה מכילה כ1184 ק"מ של סקי ומומלצת ביותר לכל אחד ואחד. ללא ספק איטליה מכילה מגוון רחב של אתרי סקי, וכל שנותר לכם הוא לבחור עיירת סקי שמושכת אתכם ולהזמין חופשה מבין מגוון חופשות סקי באיטליה שמחכות רק לכם.

 

Comments are closed